the best aspire favostix silicone vape case in the world themed using the long 28th century american extensive railway platform within your community hall about the ribs dome.discuss the growth of ultra-thin technical areas is definitely the best what is flum in the world occupation prerequisites. Úvodní stránka - - Elim Vsetín, o.p.s.
 

Na Vsetíně se vybralo 760 kg trvanlivých potravin a drogerie

 

V hypermarketu Albert se v sobotu 10. listopadu uskutečnil další ročník Národní potravinové sbírky. Akce se konala od 8:00 - 18:00 hodin a vybralo se celkem 760 kg trvanlivých potravin a drogerie. Lidé nakoupili a darovali věci jako jsou paštiky, mouky, rýže, těstoviny, konzervy s hotovými jídly, hygienické potřeby, dětské pleny, mléko a mnoho dalšího.

Všechny darované potraviny a drogerie byly převezeny do skladu Azylového domu pro muže na Jasence. Z tohoto místa jsou potraviny postupně distribuovány těm, kteří je potřebují. Mezi darovanými věcmi byly také přesnídávky, pleny, dětské příkrmy a mléka. Tyto věci budou převezeny do Azylového domu pro ženy a matky s dětmi na Vsetíně.

Velmi děkujeme všem dobrovolníkům, kteří se podíleli na organizaci sbírky a také všem, kteří jste přišli nakoupit a darovat potraviny těm, kterým schází.

 

 

 

 

 
 

Mapa stránek

O nás

O společnosti
Podporují nás
Volná pracovní místa
Projekty EU
Co je za námi
Výroční zprávy
GDPR

 

 

Sociální služby

Azylový dům
Noclehárna
Denní centrum
Terénní práce
Sociální rehabilitace

 

Atletický klub

O nás
Aktuality
Podporují nás
Fotogalerie
GDPR

 

 

Podpořte nás


 

Kontakty

Kontakty

 Elim Vsetín, o.p.s.    IČ: 01955144   sídlo: Horní Jasenka 119, Vsetín   bankovní spojení: 2700485191/2010 - FIO banka, a.s.  

 Copyright © 2009 - 2017 All Rights Reserved.  Programming NOWONET media, s.r.o.  |  Designed by