Elim získal mimořádné ocenění

Azylový dům Elim obdržel jako první v republice certifikát od S.A.D. (Síť aktérů pro domov). Účelem certifikace azylových domů je ověření důvěryhodnosti služby v rozsahu příležitostí a podmínek, které vytváří pro cílovou skupinu se specifickými potřebami, provedené nezávislými odborníky téhož zaměření.
„Ověření přesahuje rámec Standardů kvality sociálních služeb, je zaměřeno na odlišné oblasti, kterými jsou nastavení dané služby, důstojnost pravidel, humánnost a lidský přistup ke klientům, participace, angažovanost služby v širším kontextu reflexe pracovníků a technické vybavení a personální zajištění služby. Certifikát se uděluje na dobu 3 let." dodává Miroslav Ildža, ředitel Elim Vsetín, o.p.s.
„Je to pro náš pracovní tým velkým uznáním a oceněním naši práce. Jsme rádi, že jsme toto ocenění dostali. Uvědomujeme si, že certifikací to nekončí. Stále máme možnosti i příležitosti jak zkvalitňovat naši službu. V současné době bychom chtěli zlepšit technické vybavení a to především zrekonstruovat podkroví, kde by vznikly mj. dva samostatné pokoje s vlastním příslušenstvím." upřesňuje Ester Savková, vedoucí Azylového domu Elim.

 

 

 

 

 

 

 

Mapa stránek

O nás

Informace o společnosti
Hodnoty
Historie Elimu
Význam loga
Principy naší sociální práce

Podporují nás
Organizační struktura
Volná pracovní místa
Ceník služeb
Projekty EU
Chcete nám přispět?

 

 

Sociální služby

Azylový dům
Noclehárna
Denní centrum
Terénní práce
Sociální rehabilitace

 

Atletický klub

O nás
Aktuality
Naši trenéři

Podporují nás

Fotogalerie
Kontakty
Sportcamp

 

 

Pro média

Výroční zprávy
Logo a grafický manuál

 

Kontakty

Kontakty

                 

 Copyright © 2009 - 2017 All Rights Reserved.  Programming NOWONET media, s.r.o.  |  Designed by