Elim získal mimořádné ocenění

Azylový dům Elim obdržel jako první v republice certifikát od S.A.D. (Síť aktérů pro domov). Účelem certifikace azylových domů je ověření důvěryhodnosti služby v rozsahu příležitostí a podmínek, které vytváří pro cílovou skupinu se specifickými potřebami, provedené nezávislými odborníky téhož zaměření.
„Ověření přesahuje rámec Standardů kvality sociálních služeb, je zaměřeno na odlišné oblasti, kterými jsou nastavení dané služby, důstojnost pravidel, humánnost a lidský přistup ke klientům, participace, angažovanost služby v širším kontextu reflexe pracovníků a technické vybavení a personální zajištění služby. Certifikát se uděluje na dobu 3 let." dodává Miroslav Ildža, ředitel Elim Vsetín, o.p.s.
„Je to pro náš pracovní tým velkým uznáním a oceněním naši práce. Jsme rádi, že jsme toto ocenění dostali. Uvědomujeme si, že certifikací to nekončí. Stále máme možnosti i příležitosti jak zkvalitňovat naši službu. V současné době bychom chtěli zlepšit technické vybavení a to především zrekonstruovat podkroví, kde by vznikly mj. dva samostatné pokoje s vlastním příslušenstvím." upřesňuje Ester Savková, vedoucí Azylového domu Elim.

 

 

 

 

 

 

 

Mapa stránek

O nás

O společnosti
Podporují nás
Volná pracovní místa
Projekty EU
Co je za námi
Výroční zprávy
GDPR

 

 

Sociální služby

Azylový dům
Noclehárna
Denní centrum
Terénní práce
Sociální rehabilitace

 

Atletický klub

O nás
Aktuality
Podporují nás
Fotogalerie
GDPR

 

 

Podpořte nás


 

Kontakty

Kontakty

 Elim Vsetín, o.p.s.    IČ: 01955144   sídlo: Horní Jasenka 119, Vsetín   bankovní spojení: 2700485191/2010 - FIO banka, a.s.  

 Copyright © 2009 - 2017 All Rights Reserved.  Programming NOWONET media, s.r.o.  |  Designed by