Elim Vsetín poskytuje služby pro lidi bez domova téměř dvacet šest let. Jedna ze součástí naší práce je Terénní práce Elim, která funguje více než osm let a pomáhá lidem bez domova vrátit se ze života na ulici zpět do života. Staňte se součástí naší práce a pomozte zlepšovat život na Vsetínsku a v jeho okolí! V současné době potřebujeme vyměnit naši dodávku, která dosluhuje. Je naším nezbytným nástrojem, neboť dopravuje terénní pracovníky na odlehlá místa k těm, kdo nutně potřebují jídlo, oblečení, hygienické potřeby nebo sociální poradenství. Tím, že nám na tuto dodávku přispějete, se stanete součástí našeho týmu, stanete se těmi, kteří aktivně pomohou osamoceným lidem.

Co potřebujeme?

V Terénní práci Elim využíváme dodávku, kterou dopravujeme jídlo, oblečení, hygienické potřeby na odlehlá místa k těm, kteří nutně potřebují naši pomoc. Je také prostředkem, kde probíhá sociální práce.
Tato dodávka již dosluhuje a potřebuje vyměnit. Snažíme se o to, abychom do května 2018 získali 300 000 Kč na koupi starší dodávky typu VW transportér.
Proč dodávku a k čemu se bude používat?

Svou velikostí je dodávka ideální k přepravě většího množství věcí, jako jsou krabice s oblečením, základní potravinová pomoc, hygienické potřeby, ale také k vytvoření mobilní kanceláře, v níž lze přímo na místě s klientem řešit sociální poradenství.

Pro jakékoliv dotazy nás neváhejte kontaktovat na +420 720 736 723 nebo e-mailem na adela.kalacova@elimvsetin.cz. Na Váš dar vystavíme darovací smlouvu pro účely odpočtu ze základu daně pro daný rok.


Chcete nám příspět běžným převodem na účet?

Číslo účtu 2700485191/2010
Do zprávy pro příjemce uveďte své jméno, Pomoc blíž

 

 

Mapa stránek

O nás

Informace o společnosti
Hodnoty
Historie Elimu
Význam loga
Principy naší sociální práce

Podporují nás
Organizační struktura
Volná pracovní místa
Ceník služeb
Projekty EU
Chcete nám přispět?

 

 

Sociální služby

Azylový dům
Noclehárna
Denní centrum
Terénní práce
Sociální rehabilitace

 

Atletický klub

O nás
Aktuality
Naši trenéři

Podporují nás

Fotogalerie
Kontakty
Sportcamp

 

 

Pro média

Výroční zprávy
Logo a grafický manuál

 

Kontakty

Kontakty

                 

 Copyright © 2009 - 2017 All Rights Reserved.  Programming NOWONET media, s.r.o.  |  Designed by